کوچه مسجدجامع بازار تهران؛ بورس اصلی لوازم تحریر بازار

Twitter
Telegram
WhatsApp
Facebook
Email
Reddit

کوچه مسجدجامع بازار یکی از فرعی‌های بازار مسجدجامع تهران است. این کوچه به عنوان مرکز فروش تخصصی لوازم تحریر در بازار بزرگ تهران شناخته می‌شود. سرتاسر کوچه مسجد جامع  را فروشگاه‌ها و واحد‌های صنفی تشکیل می‌دهند که فروشنده طیف وسیعی از لوازم تحریر هستند. انواع مداد و خودکار، لوازم تحریر فانتزی، لوازم مهندسی، ملزومات اداری نظیر ماشین حساب، زونکن، پوشه و… انواع لوازم نقاشی نظیر آبرنگ و رنگ و روغن، انواع کاغذ و دفترچه و… را می‌توانید از فروشگاه‌های لوازم تحریر کوچه مسجد جامع تهیه کنید.

چندین پاساژ مشهور لوازم تحریر در این راسته مهم قرار دارند. پاساژ کاغذ و تحریر، پاساژ مجید، پاساژ طلاچیان، پاساژ فرنو، پاساژ مکرمی، پاساژ ابن الرضا، پاساژ کاشفی، پاساژ زردوز، پاساژ مشترک، پاساژ ضیایی و پاساژ قادری از مهم‌ترین مراکز خریدی هستند که در این بورس مهم فعالیت دارند. برخی از این پاساژها به صورت تخصصی به فروش بخشی از لوازم تحریر اختصاص دارند. مانند پاساژ کاغذ و تحریر که عمدتا فروشنده کاغذ هستند و یا پاساژ مجید که می‌توانید از فروشگاه‌های آن لوازم مهندسی تهیه کنید. برخی فروشگاه‌های به صورت تخصصی تنها لوازم نقاشی می‌فروشند و برخی دیگر هم به صورت تخصصی فروشنده مداد و خودکار هستند.

این بازار در ایام شروع مدارس و دانشگاه‌ها مملو از جمعیت می‌شود. اگر می‌خواهید در زمان خلوت‌تری از فروشگاه‌های کوچه مسجد جامع لوازم التحریر خریداری کنید بهتر است پیش از شهریور ماه و یا بعد از مهرماه به آن مراجعه کنید. به طور کلی خرید لوازم التحریر از این بازار مقرون به صرفه است و می‌توانید این کالا را به صورت عمده و جزئی از این مکان تهیه کنید.

تصویر تابلو و سردر ورودی پاساژ طلاچیان بازار تهران
پاساژ طلاچیان کوچه مسجدجامع

کوچه مسجدجامع بازار کجاست؟

کوچه مسجد جامع دقیقا در کنار مسجدجامع بازار واقع شده است. برای دسترسی به این کوچه باید ابتدا از خیابان ۱۵ به سمت بازار آهنگران یا پله‌ نوروزخان بروید.

نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به کوچه مسجدجامع کدام ایستگاه است؟

کوچه مسجدجامع حدود ۱۰ دقیقه پیاده‌روی با ایستگاه‌های ۱۵ خرداد خط ۱ مترو و مولوی خط ۷ فاصله دارد.

ساعت کار پاساژهای لوازم التحریر کوچه مسجد جامع

فروشگاه‌ها و مراکز خرید کوچه مسجد جامع مانند دیگر فروشگاه‌های بازار روزهای وسط هفته از ساعت ۹ تا ۱۷:۳۰؛ پنج‌شنبه‌ها ۹ تا ۱۴ و جمعه‌ها تعطیل هستند.

اطلاعات کوچه مسجدجامع بازار
جاذبه‌های نزدیک کوچه مسجدجامع بازار
رستوران‌های نزدیک کوچه مسجدجامع بازار
ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید

موقعیت مکانی کوچه مسجدجامع بازار