پاساژ روحی مولوی (پاساژ مولوی)؛ بورس پارچه، پرده و لوازم آشپزخانه ارزان

Twitter
Telegram
WhatsApp
Facebook
Email
Reddit

پاساژ روحی مولوی مشهورترین و بزرگترین مرکز خرید پارچه و پرده در بازار مولوی است؛ بازار مولوی یکی از مراکز فروش ارزان پارچه و پرده در تهران است. از خیابان صاحب جمع که وارد خیابان اردستانی می‌شوید بعد از کوچه آتش‌نشانی بازار پرده و پارچه آغاز می‌شود. بخش وسیعی از این خیابان مملو از فروشگاه‌هایی است که انواع و اقسام پارچه و پرده را در طرح‌ها و رنگ‌های مختلف می‌فروشند. در ادامه به معرفی پاساژ مولوی می‌پردازیم.

پاساژ روحی مولوی کجاست؟

چهارراه مولوی، خیابان مولوی، خیابان رئیس عبدالهی، نبش خیابان اردستانی

دسترسی به پاساژ روحی مولوی با مترو

از طریق ایستگاه متروی مولوی خط ۷ می‌توانید با کمتر از ۵ دقیقه پیاده‌روی خود را به پاساژ روحی برسانید. همچنین ایستگاه بی‌آرتی چهارراه مولوی نیز در فاصله اندکی از این پاساژ قرار دارد.

ساعت کار پاساژ مولوی

فروشگاه‌های پاساژ مولوی از ساعت ۹ تا ۲۱ فعالیت دارند. همچنین در روزهای جمعه نیز پاساژ از ساعت ۱۰ الی ۲۱ باز است. روزهای جمعه یکی از روزهای شلوغ هفته برای مراجعه به این پاساژ است.

راهنمای طبقات پاساژ مولوی

پاساژ مولوی، پاساژی چند طبقه است؛ فروشگاه‌ها در طبقات مختلف چندان دسته‌بندی شده نیستند. بیشتر مغازه‌های پاساژ در اختیار پارچه و پرده‌فروشان است که در تمامی طبقات حضور دارند. حوله، پتو، ملحفه و پارچه مبلی نیز ازجمله کالاهایی است که در پاساژ مولوی پیدا می‌کنید. برخی فروشگاه‌ها که تعدادشان چندان زیاد نیست در بیرون پاساژ و در طبقه همکف روکش‌های پلاستیکی کمد یا کابینت و ظروف و لوازم آشپزخانه می‌فروشند.

علاوه بر خرید، برای دوخت و دوز پارچه و پرده هم می‌توانید با فروشندگان به توافق برسید. اغلب فروشگاه‌ها علاوه بر فروش پارچه و پرده، کار دوخت و دوز هم انجام می‌دهند.

در این بازار بزرگ که بیشتر به خاطر ارزانی شناخته شده نمی‌توانید توقع خرید پارچه‌های لوکس را داشته باشید. بیشتر محصولاتی که در این مرکز خرید به فروش می‌رسند تولیدات داخلی هستند. قیمت مناسب، تنوع طرح و رنگ از مزیت‌های پاساژ مولوی است.

قیمت پارچه و پرده در پاساژ مولوی

خرید از پاساژ پرده و پارچه مولوی را به کسانی پیشنهاد می‌کنم که قیمت برایشان مهم است. اگر قصد خرید این نوع کالاها را دارید می‌توانید مطمئن باشید که با هر بودجه‌ای خرید خود را از این پاساژ انجام می‌دهید و دست خالی به خانه بازنمی‌گردید. اگر به دنبال خرید مقرون به صرفه هستید بهتر است قبل از خرید، از چند فروشگاه‌ مختلف کالای دلخواه‌تان را قیمت کنید. قیمت‌ها در پاساژ مولوی بسیار متفاوت هستند و با صرف زمان بیشتر ممکن است بتوانید کالای مورد نظر خود را ارزان‌تر بخرید.

حرف آخر

برای خرید پارچه و پرده، بازار مولوی و پاساژ مولوی واقع در خیابان اردستانی یکی از بهترین گزینه‌هاست. خصوصا برای کسانی که می‌خواهند این کالاها را با قیمت مناسب‌تر از فروشگاه‌های سطح شهر تهیه کنند. ما در این مقاله به بررسی پاساژ مولوی، بزرگترین مرکز تجاری خرید پارچه و پرده در بازار مولوی پرداختیم و راه‌های دسترسی آسان به آن را به شما معرفی کردیم.

سوالات متداول

تهران، خیابان مولوی، خیابان رئیس عبدالهی، خیابان اردستانی، پاساژ روحی

از طریق ایستگاه متروی مولوی در خط هفت می‌توانید با اندکی پیاده‌روی خود را به پاساژ روحی برسانید. همچنین ایستگاه بی‌آرتی چهارراه مولوی نیز در فاصله اندکی از این پاساژ قرار دارد.

اطلاعات پاساژ روحی مولوی

آلبوم تصاویر

جاذبه‌های نزدیک پاساژ روحی مولوی
رستوران‌های نزدیک پاساژ روحی مولوی
ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید

موقعیت مکانی پاساژ روحی مولوی