کافه بارباراس
رنج قیمت: مناسب

کافه بارباراس یکی از بهترین کافه‌های تهران با فضای باز است. این کافه که در مجموعه‌‌ی بام‌‌لند واقع شده است؛ یکی از بهترین فضاهای باز ممکن را در اختیار شما قرار می‌‌دهد. به خصوص و به خصوص اگر خودتان را وقت غروب به این کافه برسانید. اگر اهل تماشای فاصله گرفتن خورشید بر پهنه‌‌ی آب دریاچه باشید؛ از این فضای باز شدیدا لذت خواهید برد.

آسودگی یا شلوغی بام‌‌لند

واقعیت این است که قرار بود مجموعه‌‌ی بام‌‌لند به دلیل نزدیکی به دریاچه چیتگر فرصتی باشد برای فاصله‌‌ی تهرانی‌ها از زندگی شهری، اما بام‌‌لند در اجرای این رسالت مقداری ناکام ماند. چرا که تحمل شلوغی بیش از اندازه‌‌ی کافه‌های بام‌‌لند برای شما که روز شلوغی را تجربه کرده‌‌اید؛ ابدا مطلوب نیست. از این رو وقتی کافه یا رستورانی را در این مجموعه معرفی می‌‌کنیم؛ بسیار دست به عصا پیش می‌‌رویم. شاید بهتر بود تعداد کافه ‌‌ها و رستوران‌‌های موجود در بام‌‌لند افزایش می‌‌یافت و جمعیت به نحوی تقسیم می‌‌شد.

اما به هرحال، یکی از بهترین کافه ‌‌های تهران با فضای باز کافه بارباراس است؛ که خوشبختانه هنوز در ساعاتی از روز، شلوغی سرسام‌‌آور ندارد.

فضای باز این کافه، آن هم رو به دریاچه فرصتی است که کمتر در تهران به دست می‌‌آورید؛ همچنین منوی مفصل و دوست داشتنی این کافه و از همه مهم‌‌تر کیک‌‌های بسیار خوشمزه‌‌ی کافه بارباراس می‌‌تواند یک روز و هفته‌‌ی شلوغ را برای شما تبدیل به دنیایی از آرامش کند. اگر به کافه بارباراس می‌‌روید؛ سفارش ریب کریبی را فراموش نکنید.

دسترسی به کافه بارباراس با مترو

دو ایستگاه چیتگر و ایران‌خودروی متروی خط ۵، نزدیک به کافه بارباراس هستند. پس از خارج شدن از ایستگاه چیتگر، می‌توانید سوار اتوبوس خط ۳۲۷ دریاچه بشوید. اتوبوس خط ۴۳۵ دهکده المپیک هم از کنار دریاچه چیتگر عبور می‌کند؛ پایانه ایستگاه در کنار ایستگاه ایران‌خودرو است.

برچسب‌ها: بام لند، دریاچه چیتگر، کافه بارباراس