برگر فکتوری بام لند و چیکن فکتوری بام لند
رنج قیمت: مناسب

برگر فکتوری بام لند سعی کرد برای ورود به بازار از چیکن‌برگرها کمک بگیرد. مدیران این مجموعه درک درستی از هواداران چیکن‌برگر در ایران داشتند. این نوع غذا مشتریان فراوانی در ایران دارد و البته در هر فست‌فودی هم عرضه نمی‌‌شود.

به این نحو، برگر فکتوری بام لند منهای ارائه‌‌ی برگرهای گوشت گوساله، به سراغ برگر مرغ رفت و البته در قدم بعدی بر طعم تند تمرکز کرد تا بازار بزرگ این نوع از مشتریان را هم به دست بیاورد. در مدت زمان کوتاهی با ارائه‌‌ی فست ‌‌فودهای تندی مانند چیلی‌دبل چیکن‌برگر یک سر و صدای جدی در بازار برگرهای تند راه انداخت.

اگر اهل تندی هستید این برگر را به شما پیشنهاد می‌کنیم. هم به شدت شما را سیر می‌کند و هم سس چیلی و فلفل هالوپینوی این چیکن‌برگر باب طبع تندی‌خورها است. اگر اهل تندی نیستید پیشنهاد می‌کنیم چیز برگرهای برگر فکتوری را امتحان کنید. در ضمن برگر فکتوری به عنوان یکی از بهترین فست ‌‌فودهای تهران دارای دو شعبه است که هر دو شعبه با کیفیت معینی فست ‌‌فود را به شما ارائه خواهند کرد.

دسترسی به برگر فکتوری بام لند با مترو

دو ایستگاه چیتگر و ایران‌خودروی متروی خط ۵، نزدیک به برگر فکتوری بام لند هستند. پس از خارج شدن از ایستگاه چیتگر، می‌توانید سوار اتوبوس خط ۳۲۷ دریاچه بشوید. اتوبوس خط ۴۳۵ دهکده المپیک هم از کنار دریاچه چیتگر عبور می‌کند؛ پایانه ایستگاه در کنار ایستگاه ایران‌خودرو است.

برچسب‌ها: بام لند، برگر فکتوری، برگر فکتوری باملند، دریاچه چیتگر